Oferta dla grup.

Zorganizuj wieczór pełen emocji wraz ze swoimi znajomymi 🎉

04

Wieczory panieńskie

05

Wieczory kawalerskie

06

Zawody kartingowe

Formuła rywalizacji
Grand Prix.

Grand Prix to jedna z najbardziej ekscytujących formuł rywalizacji gokartowej, zapewniająca wyjątkowe wrażenia i emocje dla wszystkich uczestników - zarówno tych, którzy po raz pierwszy stykają się z gokartami, jak i dla profesjonalistów.

Rywalizację rozpoczynamy od treningu, który umożliwia zapoznanie się z gokartem i torem. Następnie rozpoczynamy kwalifikacje po których uczestnicy otrzymują miejsca startowe w wyścigu.

Zwycięża ten, kto jako pierwszy przejedzie linię mety.Doświadczona obsługa zapewni profesjonalną opiekę i pomoże w wyborze najlepszej strategii.

Przygotuj się na ekscytujące wyścigi i doświadcz mocy gokartów elektrycznych na Pitlane.

Ważne
informacje.

Skorzystaj z niespodziewanej atrakcji
Game Of Karts
i zorganizuj wieczór ze znajomymi

Jest to rzeczywiste odzwierciedlenie słynnej gry Mario Karts. Nasz tor jako jedyny w Polsce, a piąty na świecie jest w jej posiadaniu! Oczywiście gra jest również formą wyścigu - wykorzystujemy bonusy zebrane podczas jazdy, aby pokonać przeciwników i przekroczyć linię mety na 1. pozycji. Projektory laserowe i głośniki rozmieszczone na całym torze wzbogacają grę o efekty, które nadają całościowego charakteru. To świetna opcja dla osób nie pochłoniętych uzyskaniem jak najlepszego czasu.

Szybki kontakt z nami!

Chcesz zorganizować imprezę?
Napisz do nas.