Nowa gra dostępna w Pitlane

Game of Karts!

Przeżyj emocje z gier wideo na torze kartingowym! Baw się dobrze ze swoimi znajomymi tworząc niezapomniane chwile! Pomyśl nad swoją strategią, wykorzystaj bonusy i obejmij prowadzenie!

Poznaj
bonusy.

Cel jest prosty: wykorzystaj swoje bonusy, aby pokonać przeciwników i przekroczyć linię mety na 1. pozycji! Bomba, rakieta, wzmocnienie, błyskawica… Wszystkie bonusy są potężną bronią w wyścigu po zwycięstwo.

Pocisk!

Tarcza!

Super Moc!

Przyspieszenie!

Trafienie!

Bomba!

Odkryj niezwykłe doświadczenie inspirowane słynną grą Mario Karts – jedyny taki tor w Polsce! To nie tylko wyścig, ale pełna przygoda. Wykorzystaj bonusy, by wymanewrować przeciwników i jako pierwszy przekroczyć linię mety. Tor ożywa dzięki zaawansowanym projektom laserowym i głośnikom, które tworzą niepowtarzalny klimat. Idealne dla każdego, kto szuka zabawy, nie tylko najlepszego czasu. Przyłącz się do emocjonującej rywalizacji i stwórz niezapomniane wspomnienia z Game of Karts!

Game of
Karts.

Jest to rzeczywiste odzwierciedlenie słynnej gry Mario Karts. Nasz tor jako jedyny w Polsce, a piąty na świecie jest w jej posiadaniu! Oczywiście gra jest również formą wyścigu - wykorzystujemy bonusy zebrane podczas jazdy, aby pokonać przeciwników i przekroczyć linię mety na 1. pozycji. Projektory laserowe i głośniki rozmieszczone na całym torze wzbogacają grę o efekty, które nadają całościowego charakteru. To świetna opcja dla osób nie pochłoniętych uzyskaniem jak najlepszego czasu.

Zadzwoń lub napisz do nas!

Odpowiemy w mniej niż 24h.

Szybki kontakt z nami!

Masz pytanie lub chcesz dokonać rezerwacji grupowej?
Napisz do nas.